Hotel Voroněž slouží brněnským návštěvníkům bezmála 40 let. V polovině devadesátých let přibyla k jeho 700 lůžkům také kongresová hala, která hotelu umožnila stát se vyhledávanou destinací pro kongresovou turistiku. Postupně však hala přestala splňovat nároky na moderní konferenční zázemí, a tak letos v létě prošla zásadní rekonstrukcí.

„Do projektu se podařilo zapracovat i většinu podnětů našich klientů, s kterými jsme se v posledních letech setkali,“ řekla ředitelka hotelu Petra Jandásková. „Audio- a videotechniku jsme pečlivě vybírali podle nejnovějších trendů. Samotnou atmosféru celého sálu dotváří nové obložení stěn s možností podsvícení a designový koberec.“

Jedná se o multifunkční konferenční prostor, který je vhodný pro velké mezinárodní konference až pro 700 osob. Je zde však možnost sál rozdělit až do tří různě velkých sekcí a tím prostor přizpůsobit velikosti pořádané akce. Kromě konferencí lze sál využít pro různé workshopy, výstavy, ale i významné společenské akce, jako jsou plesy, velké fiemní večírky či galavečery.

NAPSAT KOMENTÁŘ