Největší český hotelový řetězec Orea Hotels & Resorts letos investuje půl miliardy korun do vybavení svých hotelů, ale také do technologií i zaměstnanců.

První výsledky investic již mohou okusit hosté v Orea Hotelu Pyramida, kde byla provedena rekonstrukce stovky pokojů a chystá se též přestavba kongresového sálu. Decentní, do šeda a stříbra laděné barvy odpovídají současnému zaměření hotelu i jeho architektuře. Na rekonstrukci čeká rovněž Orea Resort Horal ve Špindlerově Mlýně. Na návrzích interiérů spolupracujeme s vyhlášenou architektkou Barborou Škorpilovou. Připravuje se také projekt na přestavbu Orea Hotelu Voroněž v Brně a budou dále pokračovat práce na Orea Resortu Horizont na Šumavě.

Pracujeme na tom, abychom drželi krok se současnými technologiemi. Chystá se například možnost otevírání dveří hotelových pokojů pomocí mobilního telefonu namísto klíče, zavádíme rovněž možnost placení bitcoiny.

Růst společnosti přináší nové výzvy. Aby v nich naši zaměstnanci excelovali, zavádíme OREA Academy, kde se budou zaměstnanci školit a vzdělávat.

NAPSAT KOMENTÁŘ